Prosinec 2008

Fotky Týna

31. prosince 2008 v 22:21 | Kajinka

Týna

31. prosince 2008 v 22:16 | Kajinka

Již jako malá měla Týna velmi kladný vztah k tanci a hudbě. Proto ve svých 3,5 letech začala navštěvovat zakladní taneční klub ATS Domino. O rok později již tancovala na soutěžích vyhlášených ČMTO. Díky svému vztahu k tanci si začala sbírat i své první úspěchy založené na pomoci trenérek jmenovaného klubu. Ve svých 7 letech tak měla možnost mít na svém krku medaili mistra světa street show formací. Poté se jí naskytla příležitost tančit a zpívat ve skupině 5angels a této příležitosti využila.


Niki

31. prosince 2008 v 22:15 | Kajinka

Protože Nikču vždy moc bavilo tancování,chodila od svých 4let do tanečních kroužků.Ve 2.třídě začala chodit do základních kurzů AT Studia Domino,kde byla vybrana do týmu,se kterým soutěží na závodech.V Dominu má také spoustu kamarádek.Moc ji baví trénování nových sestav a formací a přestože jsou tréninky 3x-4x týdně, vždy se na ně těší. Doma už má i sbírků svých úspěchů - vybojovaných medailí, které jsou pro ni velkou motivací. Letos na závodech v Táboře vybojovala bronzovou medaili a v Jablonci se probojovala do finále a skončila na 5. místě.


Diana

31. prosince 2008 v 22:09 | Kajinka

Je jí 10 let.Dianu baví:tanec,zpěv,hra na kytaru,malování,snowboard,heelyes,hra na Wii a sims PC.Jejím vzorem je :Avril Lavigne,High school musical


Kristýna

31. prosince 2008 v 22:01 | Kajinka

Od 3 let začala Kristýna začala chodit do mateřské školky,kde v té době byla moc hodná paní ředitelka Vlasta Votrubová,která vedla hodiny tanečků.Tančení Kristýnu natolik pobavilo,že ji mamka v 5ti a půl přihlásila do kurzu předškoláčků tanečního studia Domino.S Dominem se od roku 2006 stala postupně mistrem Prahy,4eské republiky,Evropy i světa ve street show formacích.Má úspěchy také v malých skupinách a v solových vystoupení.


Nikola

31. prosince 2008 v 21:49 | Kajinka

Nikole je 9 let. Od svých 3 let tancovala ve světoznámém tanečním souboru Valášek, se kterým během následujících 4 let projela kus světa. V té době již vystupovala v televizních pořadech Kouzelná škola s Dádou Patrasovou, kde zpívala a tančila. Vystoupila i v jiných zábavných pořadech v TV. Od 7 let je členkou AT studio DOMINO. S Dominem se stala mistrem republiky, Evropy i světa ve street show formacích. Má úspěchy i v sólových vystoupeních. Jejím velkým vzorem je Shakira.